KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14808333

nr 1480 8333

Oidentifierad konstnär. Signerad, 1970-tal, komposition. Olja på pannå, 73x120 cm, yttermått inklusive ram: 52x130 cm

Utrop:

500 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 18:04:53